• Sleva

Specialized SWAT LINER BIB SHORT WMN

Specialized SWAT LINER BIB SHORT WMN velikost L.

Ne všechny spodní kraťasy jsou vyrobeny stejně. S patentovaným střihem jsou naše dámské SWAT™ Liner Bib Shorts napřed.

2 199,00 Kč Sleva 50%
1 100,00 Kč
S DPH
Počet
In Stock

Začněme tím, co mnozí považují za nejvíce inovativní, a sice technologie SWAT™ a k tomu nově patentovaný střih, který je připraven i na to, když příroda volá. Pro utajení nákladu, který potřebujete převézt vám poslouží pět kapes SWAT™, které jsou takřka na těle (s patentovanou konstrukcí) a jsou schopny pojmout všechny trailové nezbytnosti a navíc přesně tam, kde je potřebujete mít. Protože jsou určeny především pro použití pod volné kraťasy, vyrobili jsme je z síťovinových vláken materiálu VaporRize™, což je extrémně jemná látka, neuvěřitelně pohodlná a s perfektní schopností odvětrání. Nová dámská vložka 3D Mountain nepopsatelně zvyšuje pohodlí, díky minimalizaci celkové plochy otlaků a zachování využití jen strukturálně nezbytných ploch je eliminován tlak na nervy a měkké tkáně, zatímco je zajištěna ideální úroveň podpory.

  • Tkanina VaporRize™ je extrémně odvětraná, pohodlná a lehká, zatímco skrývá i výhodu vysoce efektivního odvodu vlhkosti.
  • Nová patentovaná konstrukce, která umožňuje snadné svléknutí, když příroda volá.
  • Pět integrovaných kapes SWAT™ (patentovaná konstrukce) pojme všechny trailové nezbytnosti, můžete tak vézt vše co potřebujete přímo tam, kde to potřebujete.
  • Manžeta se silikonovou úpravou jemně, avšak spolehlivě drží nohavice na správném místě tak, aby se při šlapání nehýbaly.
  • Naše nová dámská vložka 3D Mountain nepopsatelně zvyšuje pohodlí, díky minimalizaci celkové plochy otlaků a zachování využití jen strukturálně nezbytných ploch je eliminován tlak na nervy a měkké tkáně, zatímco je zajištěna ideální úroveň podpory.

64218-4914
3 ks