• Sleva

SPECIALIZED Deflect H2O Comp Jacket

 Pokud si odmyslíme přírodní katastrofy, pak neexistuje něco takového, jako je špatný den pro vyjížďku.A pokud si vyrazíte v naší bundě Deflect™ H2O Comp Jacket, pak budete připraveni zvládnout vše, co si pro Vás Matka příroda připraví

4 199,00 Kč Ušetříte 2 200,00 Kč
1 999,00 Kč
S DPH
Barva
Velikost
Počet
In Stock

Bundu Deflect™ H2O Comp Jacket jsme vyrobili je ze dvou vrstev našeho materiálu Deflect™, který je odolný vůči větru a vodě. A nejen to, kritická místa na švech jsme podlepili páskou, což zabraňuje pronikání vody v místech, která jsou k tomu náchylná. K tomu jsme přidali zapínání na zápěstích, které vodě zabrání vzlínat do rukávů, zip pokrytý ochrannou vrstvou i prodloužená záda, která Vás ochrání před sprškou od zadního kola.
Bunda má na zádech zapínací kapsu, kam si můžete uložit věci, které na cestě budete potřebovat. Pro zajištění Vaší viditelnosti na silnici za špatných světelných podmínek jsme přidali řadu reflexních prvků. A nakonec, co se fitu týče, bunda má náš střih Standard, takže těsně obepíná tělo, ale nechává ještě trochu místa pro další lehčí vrstvu.

64415-6344
2 ks