Sleva! Specialized Ariel Sport Disc Step Through 2016 Zobrazit větší

Ariel Sport Disc Step Through

Nový produkt

1 Položka

Upozornění: poslední kus skladem!

15 199 Kč s DPH

-20%

18 999 Kč s DPH

Více informací

S Ariel Sport Disc Step Through zvládnete tréninky na dlážděných i nezpevněných cestách se stejnou jistotou a budete u toho vypadat dobře. Jeho sada komponent s ohledem na poměr cena/výkon je doplněna dokonale spolehlivým rámem ze slitiny A1 Aluminium a kotoučovými brzdami, které přidávají klid na duši. Dámská geometrie zaměřená kondici je navržená tak, abyste se cítily pohodlně, zatímco budete hltat kilometry. Společně s vlastnostmi, které jsou stejně univerzální i efektivně, si budete muset neustále dávat nové cíle ve vaší honbě za fyzickou kondicí.

  • Masivní rám A1 Premium Aluminum s dámskou Fitness geometrií je navržen pro ženy, které chtějí spojit dobrodružství s trénikem. To znamená, že pojedete rychle s maximální efektivitou, ale bez nepohodlí agresivní jízdní polohy. Čím pohodlněji se budete cítit, tím déle pojedete.
  • Užijte si vyšší kontrolu nad proměnlivým terénem díky zakázkové, snadno nastavitelné vidlici s tlumením Multi-Circuit Damping a 63mm zdvihu, vyladěnému pro lehčí cyklisty.
  • Hydraulické kotoučové brzdy Tektro poskytují vysoký brzdný výkon za všech podmínek, přitom snižují únavu rukou při brzdění.
  • model 2016