Sleva! Specialized Rockhopper Comp 29 2016 Zobrazit větší

Specialized Rockhopper Comp 29 2016

Nový produkt

1 Položka

Upozornění: poslední kus skladem!

18 999 Kč s DPH

-3 000 Kč

21 999 Kč s DPH

Více informací

Ať už jste jezdili v terénu po desítky let nebo se teprve prokousáváte základy, Rockhopper Comp 29 posune vaše jízdy o úroveň výše. Vyrobili jsme jej s rovnováhou mezi výkonem trvanlivostí, a nechte se chvástat, ale trefili jsme to. Comp 29 nabízí výbavu odolnou vůči korozi pro dlouhodobé používání, geometrie Trail 29 poskytuje jisté ovládání a efektivitu a hliníkový rám je stejnou měrou lehký a pružný.

  • Rám je vyroben z lehké slitiny A1 SL, poskytuje tak pružnou trvanlivou platformu a podporuje naši respektovanou geometrii Trail 29. Dohromady získáte kolo, které je více než efektivní ve stoupáních a agresivní ve sjezdech.
  • Zakázková vidlice SR Suntour XCR-32 29 poskytuje technologii Multi-Circuit Damping a eliminuje tak jakýkoliv "pogo" efekt pomocí 80/100mm (záleží na velikosti) hydraulicky pohlcovaného tlumení a odskoku a vyhlazuje tak tvrdý terén.
  • Hliníkové 29" ráfky Stout XC byly zapleteny do nábojů Stout a vznikla tak kola, která vám umožní projet vším co uvidíte, milosrdně stoupat a vrátit dolů zpět po kopec hladoví po dalším výjezdu.
  • Se spolehlivou trakcí, odolností vůči defektu a čistou rychlostí na hliněném pokladu vás naše pláště 29x2,1" Ground Control Sport udrží v pohybu s jistotou na jakémkoliv terénu.