Sleva! Zobrazit větší

Specialized Jynx 650b 2016

Nový produkt

1 Položka

Upozornění: poslední kus skladem!

11 999 Kč s DPH

-1 800 Kč

13 799 Kč s DPH

Více informací

Všichni cítíme nutkání se vymanit z naší každodenní rutiny, obzvláště co se týká ježdění. Jasně, kolečka po městě jsou zábava, ale ve srovnání se svobodou, kterou získáte v lese nebo polních cestách, začne vám připadat život na silnicích dost všední. Naštěstí pro vás, Jynx 650b odemyká potenciál vaší jízdy. S lehkým hliníkovým rámem a naší dámskou geometrií Sport Trail 650b se budete cítit pohodlně a jistě bez ohledu na terén. A s výbavou odolnou korozi a možností stojanu poskytuje kolo Jynx dlouhodobou trvanlivost a jednoduchost použití, o kterou by mělo usilovat každé kolo. Otázka zní - kam jej vezmete?

  • Rám byl vyroben ze slitiny A1 Premium Aluminium, přitom jsme použili dámskou geometrii Sport Trail 650b k poskytnutí jisté a pohodlné platformy pro jízdu ve smíšeném terénu.
  • Zakázková vidlice SR Suntour XCT 650b spojuje tlumení pružinou s technologií Multi-Circuit Damping a eliminuje tak jakýkoliv "pogo" efekt pomocí 80mm hydraulicky pohlcovaného tlumení a odskok k vyhlazení tvrdého terénu.
  • Kotoučové brzdy Tektro Aries poskytují systém mechanického tahu, který se snadno udržuje a opravuje, přitom vše poskytují efektivní brzdný výkon ve smíšených podmínkách.