Specialized PITCH SPORT 650B

Nový produkt

1 Položka

Upozornění: poslední kus skladem!

13 199 Kč s DPH

Více informací

Chápeme, že výběr horského kola může být namáhavý proces s tolika možnostmi a technologiemi všude kolem nás. Zatímco některé způsoby pružení a technologie kolem nás proběhnou a upadnou v zapomnění pevná stavba se uchytila již od příchodu horského kola. Proto jsme postavili kolo Pitch Sport 650b jako hliníkový hardtail. Konstrukce udržuje zadní stavbu přibitou k zemi během šlapání, takže nabízí hodně ve smyslu efektivity ve stoupání a na rovinách. A s naší uznávanou geometrií Sport Trail 650b a dostatečným odpružením vepředu vám zaručujeme, že se budete cítit jistě a jen se za vámi zapráší až se cesta stočí dolů. Je na něm vše co potřebujete, abyste vyšli ven a vyjeli.

  • Rám je vyroben z lehké slitiny A1 Premium Aluminium, aby poskytl pružnou trvanlivou platformu pro podporu naší ceněné geometrie Sport Trail 650b. Celkově získáte extrémně flexibilní kolo, stejně schopné do stoupání i do sjezdů.
  • Zakázková vidlice SR Suntour XCT 650b spojuje tlumení pružinou s technologií Multi-Circuit Damping a eliminuje tak jakýkoliv "pogo" efekt pomocí 80/100mm (záleží na velikosti) hydraulicky pohlcovaného tlumení a odskok k vyhlazení tvrdého terénu.
  • Hliníkové ráfky 650b byly zapleteny do nábojů Stout a vznikla tak, která vám umožní projet vším co uvidíte, milosrdně stoupat a vrátit dolů zpět po kopec hladoví po dalším výjezdu.
  • Se spolehlivou trakcí, odolností vůči defektu a čistou rychlostí na hliněném pokladu vás naše pláště 650bx2,1" Ground Control Sport udrží v pohybu s jistotou na jakémkoliv terénu.