Sleva! Specialized Rockhopper 29 2016 Zobrazit větší

Specialized Rockhopper 29 2016

Nový produkt

3 ks

13 499 Kč s DPH

-3 000 Kč

16 499 Kč s DPH

Více informací

Všichni to známe. Terén vám může nahánět strach - strach, to ano, dokud v něm nepojedete na tom správném kole. Rockhopper 29 je kolo pro vás, abyste nalezli jistotu v terénu. Nabízí naši geometrii Trail 29, díky které budete pevně usazeni a cítit se pohodlně v nerovném terénu, zatímco díky lehké hliníkové konstrukci a trvanlivým komponentům orientovaným na výkon se terénem jen proženete. Je to výborný začátek krásného vztahu.
Rám je vyroben ze slitiny A1 Premium, aby poskytl pružnou lehkou platformu pro podporu naší ceněné geometrie Sport Trail 650b. Dohromady získáte kolo, které je efektivní ve stoupáních a agresivní ve sjezdech.
Zakázková vidlice SR Suntour XCT 29 spojuje tlumení pružinou s technologií Multi-Circuit Damping a eliminuje tak jakýkoliv "pogo" efekt pomocí 80/100mm (záleží na velikosti) hydraulicky pohlcovaného tlumení a odskok k vyhlazení tvrdého terénu.
Hliníkové 29" ráfky byly zapleteny do nábojů Stout a vznikla tak kola, která vám umožní projet vším co uvidíte, milosrdně stoupat a vrátit dolů zpět po kopec hladoví po dalším výjezdu.
Se spolehlivou trakcí, odolností vůči defektu a čistou rychlostí na hliněném pokladu vás naše pláště 29x2,1" Ground Control Sport udrží v pohybu s jistotou na jakémkoliv terénu.