• Sleva!

Specialized Levo HT29 2019 elektrokolo

Špičkové horské elektrokolo Specialized Levo nyní za mimořádnou akční cenu.

66 999,00 Kč Ušetříte 19 000,00 Kč
47 999,00 Kč
S DPH
Barva
Velikost
Počet
In Stock

Pokud je rychlost číslo jedna na vašem listu přání, pak není nic lepšího, než Turbo Levo Hardtail 29. Je to vskutku zábavný, efektivní a rychlý stroj na 29“ kolech s pevným rámem a technologií Turbo.

Naše kola jsou známa dostatkem rychlostních převodů, pohodlnou geometrií, hodně krátkými řetězovými vzpěrami pro snadné ovládání a nízký střed, abyste byli jako přilepeni k trailu. K tomu se připojí efektivní a silná technologie Specialized e-MTB s integrovanou baterií a motorem. Tento rok se můžete těšit na softwarové úpravy, které pomohly zefektivnit výkon motoru. To vše stojí na rámu z hliníkové slitiny M5.

Exkluzivně laděný motor Rx Trail je tichý, má plynulý chod, zvládá hravě i ta nejprudší stoupání a navíc vám dává sílu jezdit více trailů. Zakázkově upravený motor Specialized 1.2E s asistovanou podporou šlapání vám dodá potřebnou energii v momentě, kdy ji potřebujete. Díky tomu se na tomto kole budete cítit opravdu schopně.

Baterie je, jak se sami přesvědčíte, dokonale zabudována do spodní trubky a přitom se dá snadno vyjmout, když ji chcete vyměnit nebo nabít. Má dlouhou životnost, aby zvládla dlouhé tratě a navíc je, společně s motorem, v konstrukci strategicky umístěna pro dokonalé vyvážení rámu. K tomu všemu přidejte aplikaci Mission Control pro dokonalé ovládání Technologie Turbo, integrovaný Trail Display zobrazující všechny potřebné údaje o jízdě a Trailové dálkové ovládání, díky kterému můžete snadno přepínat mezi jednotlivými úrovněmi bez toho, aniž byste museli sundat ruce z řídítek, dále nebude chybět powermetr, který ukazuje kolik síly do šlapání dáváte vy a kolik motor samotný.

Tato verze je postavena na odolných a výkonných komponentech s vidlicí SR Suntour XCM32 se zdvihem, jenž se odvíjí podle velikosti rámu, hydraulickými brzdami Shimano a jednopřevodníkovým řazením Shimano.

 • Konstrukce z materiálu M5 Premium Aluminum je párována s geometrií Trail 6Fattie a pevný rám podporuje vaši jízdu, pro lepší ovladatelnost, maxímální výkon a tuny rychlosti. Rám také obsahuje úchyt na integrovanou baterii ve spodní rámové trubce pro rychlou a snadnou demontáž baterie a k tomu a k tomu kované držáky motoru ke středu šlapání. Tím je udržena estetická linka a rozložení hmotnosti je tak perfektně vyváženo. Nakonec, v rámu najdete zcela uzavřené vedení kabeláže pro čistý vzhled a ještě čistější kabely a to včetně vedení hliníkové teleskopické sedlovky.
 • Zakázkově vyrobený motor Specialized 1.2E byl stvořen pro trailové ježdění. Intuitivně reaguje na sílu jakou šlapete, takže čím silněji šlapete, tím více energie vám přidá. A s vnitřním pohonem pomocí řemene neucítíte žádné nežádoucí vibrace, protože chod motoru při jízdě je plynulý a tichý.
 • Baterie Specialized M1-400 nabízí integrovaný Trail displej a ANT+/Bluetooth® modul s možností připojit se na aplikaci Mission Control. Disponuje výkonem 400 Wh, je snadno odnímatelná a úhledně integrovaná ve spodní rámové trubce.
 • RÁM
  Specialized M5 Aluminum, 29 Trail HT Geometry, integrated down tube battery, enclosed internal cable, Command Post routing, 148mm spacing
  VIDLICE
  SR Suntour XCM32, 47mm offset, 15x110mm thru-axle. (S: 100mm travel, M/L/XL: 120mm travel)
  PŘEDNÍ NÁBOJ
  Specialized, sealed cartridge bearings, 15x110mm thru-axle, 28h
  ZADNÍ NÁBOJ
  Stout Pro, sealed cartridge bearings, 12x148mm thru-axle, 28h
  VÝPLET
  Stainless, 14g
  RÁFKY
  Specialized Alloy 29", 25mm internal width, disc-specific
  DUŠE
  Standard, Presta valve
  PŘEDNÍ PLÁŠŤ
  Ground Control, GRID casing, GRIPTON® compound, 2Bliss Ready, 29x2.3"
  ZADNÍ PLÁŠŤ
  Ground Control, GRID casing, GRIPTON® compound, 2Bliss Ready, 29x2.3"
  KLIKY
  2D cold-forged alloy, custom offset, 165mm
  ŘAZENÍ
  Shimano Acera, 8-speed
  PŘEHAZOVAČKA
  Shimano Acera, SGS cage, 8-speed
  KAZETA
  Shimano HG41, 8-speed, 11-34t
  ŘETĚZ
  KMC X8 w/ Missing Link™, 8-speed
  PŘEDNÍ BRZDA
  Shimano BR-MT200, hydraulic disc, 180mm
  ZADNÍ BRZDA
  Shimano BR-MT200, hydraulic disc, 180mm
  ŘÍDÍTKA
  Specialized Trail, 6061 alloy, 8-degree backsweep, 6-degree upsweep, 27mm rise, 780mm, 31.8mm clamp
  GRIPY
  Specialized Body Geometry XC, clamp-on
  PŘEDSTAVEC
  Specialized, 3D-forged alloy, 4-bolt, 6-degree rise, 31.8mm clamp
  SEDLO
  Henge Sport, steel rails, 143mm
  SEDLOVKA
  Specialized 2-bolt head, forged alloy, 8mm offset, micro-adjust, 30.9mm
  OBJÍMKA
  Alloy, bolt-type, 34.9mm
  SWAT
  Specialized Z-Cage w/EMT Cage Mount MTB Tool
  MOTOR
  Specialized 1.2E, custom Rx Trail-tuned motor, 250W nominal
  BATERIE
  Specialized M1-400, integrated Trail Display, ANT+/Bluetooth® module, 400Wh
  NABÍJEČKA
  Custom Specialized 42V2A Charger w/ Rosenberger plug, AC power cord included
  KABELÁŽ
  Custom Specialized wiring harness
  PEDÁLY
  Specialized Dirt
2 ks