• Sleva!

Specialized S-WORKS VENGE Vias Dura Ace Di2 56cm

Málo jeté silniční kolo S-WORKS Venge Vias Dura Ace Di2 model vel.56cm.V ceně j,kratší představec,brzdy atd.Na kolo je záruka 1 rok.

274 990,00 Kč Ušetříte 164 990,00 Kč
110 000,00 Kč
S DPH
Počet
In Stock

Zcela nové kolo S-Works Venge ViAS Di2 bylo vyvinuté s jediným cílem - aby se stalo nejrychlejším kolem na světě. Design tohoto kola začal výstavbou našeho vlastního větrného tunelu a více než 1000 hodinami testování, vývoje prototypů, vylepšováním a můžeme s jistotou říci, že jsme dosáhli našeho cíle. Vysoký výkon začíná s rámem a vidlicí Rider-First Engineered™, které poskytují novou úroveň aerodynamiky. To je doplněno další výhodou sady kol Roval Rapide CLX 64 - nejrychlejších kolo, jaké jsme kdy vyrobili. S brzdami s nulovým odporem a kokpitem ViAS Aerofly je S-Works Venge ViAS Di2 prostě nejrychlejší kolo na světě.

  • Plně integrované vlastní brzdy jsou strategicky umístěny tam, kde je prohnutí kol nejnižší. To snižuje tření brzdy a také téměř nulový koeficient odporové síly pro maximální aerodynamickou účinnost.
  • Plně integrované vlastní brzdy jsou strategicky umístěny tam, kde je prohnutí kol nejnižší. To snižuje tření brzdy a také téměř nulový koeficient odporové síly pro maximální aerodynamickou účinnost.
  • Vidlice S-Works Team z karbonu FACT je navržena, aby drasticky snížila aerodynamický odpor, přitom stále nabízí neobyčejnou tuhost a odezvu při sprintech nebo klikatých sjezdech.
  • Sada kol Roval Rapide CLX 64 poskytuje to nejlepší z hlediska rychlosti a výkonu. Sada je optimalizovaná jak pro odpor způsobený bočním větrem, tak protivětrem. Kola CLX 64 jsou tubeless-ready, jejich ráfky mají vnitřní šířku 21mm, která zajišťuje lepší trakci, nižší valivý odpor a navíc zlepšují aerodynamiku.
  • Rám S-Works z karbonu FACT 11r nabízí naši nejlepší karbonovou konstrukci rámu. Také obsahuje technologii Rider-First Engineered™, abychom poskytli konzistentní výkon v celém spektru velikostí rámů, přitom je to stále jedno z nejrychlejších kol, jaké jsme kdy vyrobili.
1 Položka