• Sleva!

Specialized Kenevo Expert 2018 M

159 990,00 Kč Ušetříte 40 000,00 Kč
119 990,00 Kč
S DPH
Počet
In Stock

Klesat 1,000 výškových metrů najednou kamenitými, kořeny protkanými a pěkně strmými traily je super zážitek, ale šplhat se zpátky nahoru, abyste si to zopakovali je taky zážitek, i když většina z nás preferuje první variantu. Nejsme lenoši, nevadí nám si sjezd zasloužit, ale mít pár wattů navíc, zvlášť při cestě vzhůru, není na škodu. Naštěstí existuje vysokozdvihé kolo, se kterým lze vyjet zpátky na začátek trailu a znova se pustit dolů, opakovaně. Představujeme Turbo Kenevo 6Fattie.

Turbo Kenevo FSR je především trailové kolo s moderní geometrií - dostatečně dlouhý dosah/reach pro lepší kontrolu, kraťounké řetězové vzpěry pro obratnost a nízký střed pro pocit, že jste k trailu přilepení. K tomu přidejte zdvih 180 nad oběma koly a máte stroj, který můžete poslat kam se vám zlíbí.

Rám ze slitiny M5 spolu s efektivní a výkonnou technologií Turbo, integrovaná baterie a nový motor Turbo 1.3, o 15 % výkonnější než předchozí verze. Zlepšili jsme také efektivitu motoru, zatímco naše patentované naladění motoru Rx Trail Tune hladce a tiše pomáhá zvládat ty nejprudší a nejdelší stoupání o poznání méně bolestivěji. Výkon je plně nastavitelný. Náš motor je jediný motor na trhu, který umožňuje okamžitou reakci na sešlápnutí pedálu, takže vám pomáhá hned, když to potřebujete a nabízí konzistentní točivý moment v širokém rozsahu kadence/otáček.

Baterie je plně integrovaná do spodní rámové trubky a je snadno odnímatelná pro rychlou výměnu a nabíjení. Nabízí velkou výdrž pro zdolávání dlouhých, odlehlých trailů. Spolu s motorem jsou umístěny co nejníže v rámu pro co nejlepší rozložení hmotnosti. Aplikace Mission Control App umožňuje plnou kontrolu Turbo technologie na kole, integrovaný Trail Display zobrazuje všechny potřebné údaje a Trail Remote umožňuje přepínání mezi jednotlivými módy bez nutnosti sundat ruku z řídítek. Integrovaný wattmetr v motoru ukazuje jaký výkon podáváte Vy a jaký výkon dává motor.

Turbo Kenevo FSR 6Fattie ve výbavě nešetří na klíčových komponentech. Pružinový tlumič Öhlins TTX22M, vidlice RockShox Lyrik se zdvihem 180mm of travel, 11ti rychlostní sada SRAM's GX a ručně zapletená hliníková kola Roval. Navíc jsou použity pláště 6Fattie, které zvyšují přilnavost a tak umožní jet ještě rychleji a jistěji i v neznámém terénu.

  • Rám z hliníkové slitiny M5 Premium Aluminum, se zdvihem 180mm, je nejen pevný a obratný, ale i nečekaně lehký. Rám je navržen pro standard plášťů 6Fattie s trailově orientovanou geometrií - nízký střed, dlouhý dosah/reach a krátké řetězové vzpěry. Všechny bovdeny jsou vedené vnitřkem, včetně ovládání teleskopické sedlovky Command Post IR, zatímco baterie je plně integrovaná a motor má vlastní kované ukotvení.
  • Zakázkový motor Turbo 1.3 Rx Trail-tuned, vyroben speciálně pro Kenevo je o 15 % výkonnější a výrazně efektivnější než verze 1.2. Držíme tak pohodlně krok ze špičkou v segmentu elektrokol a nabízíme i více než konkurence - okamžité reakce, teplo odolnost, dvojitou spojku a tichý, hladký a konzistentní výkon - i při maximálním zatížení.
  • Baterie Turbo M1-504 má integrovaný Trail displej, modul ANT+/Bluetooth® a schopnost připojit se k aplikaci Mission Control App. K dispozici je výkon 504 Wh a to vše je uloženo ve spodní rámové trubce.
1 Položka