• Sleva!

Specialized Enduro Öhlins Coil 29/6Fattie 2017 velikost S

Super kolo za polovin původní ceny

164 990,00 Kč Sleva 50%
82 495,00 Kč
S DPH
Počet
In Stock

Efektivity při šlapání + jistý a konzistentní výkon v náročných sjezdech, pružinové tlumiče dokáží nabídnout to nej z obou světů. S využitím Öhlins technologie odpružení si budete Enduro užívat z kopce dolu, aniž byste trpěli cestou zpět na kopec.

Dali jsme mu novou geometrii s položenějším hlavovým úhlem, delší horní rámovou trubkou, krátšími řetězovými vzpěrami a nízko položeným středem. To vše působí, jako by kolo bylo přilepeno k trailu a přitom rám je responzivní a univerzálnější než kdy dříve. Přidali jsme pár vychytávek jako integrované úložiště SWAT™ Door ve spodní rámové trubce a také jsme udělali „staré novým“, když jsme slavnostně vrátili do hry závitový střed. Pro dosažení nízké hmotnosti je rám vyroben z našeho nejlepšího carbonového vlákna FACT IS-X 11m. Aby nezaostávalo ani výkonnostně, Enduro nabízí pružinových 160mm vepředu i vzadu s nastavitelnou geometrií prostřednictvím výměnného shock linku.

Hladkou jízdu zajišťuje zdvih 160mm vpředu a vzadu, kde je namontován revoluční pružinový tlumič Öhlins twin tube, jehož hladký chod Vás prostě dostane. Rám je kompatibilní se systémem 6Fattie, takže budete vždy připraveni na jakýkoliv trail před vámi.

Výbava modelu Enduro Coil byla navržena čistě účelově, bez příkras. Kompletní 11ti rychlostní sada SRAM GX, kliky Race Face Aeffect, výkonné brzdy Sram Code R se třmeny S4, rychlá a odolná zapletené kola Roval, teleskopická sedlovka Command Post IRcc Wu a vidlice Öhlins RXF . Dny, kdy se pružinové odpružení objevovalo jenom na kolech profíků jako Jared Graves nebo Curtis Keene ve Světové enduro sérii jsou pryč. Nyní si ho můžete dopřát i vy.

  • Rám je konstruován z karbonu FACT IS-X 11m a představuje vrchol lehkosti, tuhosti a odolnosti na trailu. Dále je použita naše 29 geometrie, která umožňuje použití systému 6Fattie (způsobí pokles středu o 5mm) a nabízí tak skvělou a agresivní jízdu. A s vnitřním vedením kabelů, které je vedeno i sedlovkou Command Post IRcc, závitovým středem a integrovaným úložištěm SWAT™ Door ve spodní rámové trubce dostanete spolehlivé, elegantní kolo, připravené na všechny nástrahy číhající na trailu.
  • Vidlice Öhlins RXF 36 je vyrobena, aby představovala zlatý standard v předním odpružení. Disponuje třemi komorami (dvě pozitivní a jedna negativní) a disponuje patentovanou technologií tlumení TTX. TTX (Twin Tube) tlumení umožňuje oddělený a zároveň paralelní průtok oleje a kontroluje tak celkovou úroveň tlaku oleje.
  • Jednopřevodníkové řazení SRAM s 11rychostní přehazovačkou GX poskytuje přesné a spolehlivé řazení, takže se rozlučte s padáním řetězu a nadbytečnými gramy.
RÁM
FACT 11m, X-Wing layout, full carbon chassis and rear end, All-Mountain Geometry, SWAT™ Door integration, threaded BB, fully enclosed internal cable routing, ManFu link, oversized pivot bearings, 12x148mm dropouts, replaceable derailleur hanger, 165mm of travel
VIDLICE
Öhlins RXF 36, 29/27.5+, coil spring, adjustable high and low speed compression, adjustable rebound, 15x110mm thru-axle, 51mm offset, 160mm travel
ZADNÍ TLUMIČ
Custom Öhlins TTX, Twin-Tube design, high and low-speed compression adjust, rebound adjust
DUŠE
29x1.75/2.4", 60mm Presta valve
PŘEDNÍ PLÁŠŤ
Butcher, GRID casing, 29x2.3", 60TPI, Aramid folding bead, 2Bliss Ready
ZADNÍ PLÁŠŤ
Slaughter, GRID casing, 29x2.3", 60TPI, Aramid folding bead, 2Bliss Ready
KLIKY
RaceFace Aeffect, 6000-series alloy, 24mm spindle, 52mm chainline, 28T
STŘED
SRAM GXP XR, 73mm
ŘAZENÍ
SRAM GX, 11-speed, trigger
PŘEHAZOVAČKA
SRAM GX, long cage, 11-speed
KAZETA
SRAM XG-1150, 11-speed, 10-42t
ŘETĚZ
SRAM PC-1110, 11-speed w/PowerLink
PŘEDNÍ BRZDA
SRAM Guide R, hydraulic disc, organic pads, Guide S4 4-piston caliper, 200mm rotor
ZADNÍ BRZDA
SRAM Guide R, hydraulic disc, organic pads, Guide S4 4-piston caliper, 180mm rotor
ŘÍDÍTKA
Specialized DH, 7050 alloy, 8-degree backsweep, 6-degree upsweep, 27mm rise, 780mm, 31.8mm
GRIPY
Specialized Sip Grip, half-waffle, S/M: regular thickness, L/XL: XL thickness
PŘEDSTAVEC
Specialized Trail, 3D forged alloy, 4-bolt, 6-degree rise
SEDLO
Body Geometry Henge Comp, hollow Cr-Mo rails, 143mm
SEDLOVKA
Command Post IRcc, 12 position micro-height adjustable, alien head design, bottom mount cable routing, remote adjust SRL lever, 30.9mm, S: 100mm, M/L/XL: 125mm travel
OBJÍMKA
Specialized, alloy, 2-bolt, 27.2mm
PEDÁLY
Resin Test Ride w/toe clips
1 Položka