• Sleva!

Specialized Tarmac Pro Udi2 2017 56cm

Nové kolo se sadou Di2 a karbon kolama,

164 990,00 Kč Ušetříte 85 000,00 Kč
79 990,00 Kč
S DPH
Počet
In Stock

Pokud jste posedlí i nepatrným zlepšováním časů a máte finančně na to, abyste to tuto svou touhu podpořili, pak jsme řadu S-Work stvořili pro Vás. Pokud jste tedy posedlí neuvěřitelnými výkony a pořád Vám v peněžence zbývá dost na to, abyste si na koncináročné tréninkové jízdy koupili cappuccino, pak nehledejte nic jiného, než kolo Tarmac Pro s řazením Ultegra Di2. Podobně jako řada S-Works bylo toto kolo postaveno s využitím technologie Rider-First Engineered™, jejíž zvláštnost spočívá v tom, že každá trubka rámu a každý karbonový díl rámu jsou vyráběny zvlášť pro svou velikost. Díky tomu jsme dosáhli optimální rovnováhy mezi tuhostí a poddajností, takže každý rám, bez ohledu na jeho velikost, funguje přesně tak, jak jsme chtěli. Mimo jiné zjistíte, že toto kolo má stejnou geometrii, s níž závodníci vyhrávají závody Grand Tour a k tomu rám z karbonu FACT 10r, který je takřka totožný s rámy, na kterých jezdí závodníci jako Peter Sagan a nebo Alberto Contador. Pro osazení jsme zvolili komponenty, které Vám za Vaše peníze dají to nejlepší, jako jsou bleskově rychlá kola Roval Rapide CL40, elektronické řazení Shimano Ultegra Di2 a spoustu komponentů Body Geometry, které znásobují výkon díky maximálnímu pohodlí. Takže když tohle všechno dáte dohromady, dostanete nekompromisní, špičkové kolo, díky kterému se budete drbat na hlavě a ptát se sami sebe: „Proč bych měl platit víc?“

 • Rám z našeho špičkového karbonu FACT 10r v sobě díky využití našich výrobních postupů spojuje nízkou hmotnost s výkonností a poddajností a je také zkonstruován s využitím technologie Rider-First Engineered™, díky které si každá velikost rámu uchovává takovou responzivitu ve stoupáních a mrštnost při sjezdech, jakou očekáváte od kola Tarmac.
 • Vidlice S-Works ze speciálního karbonu FACT s odlehčenou konstrukcí poskytuje neuvěřitelnou tuhost v přední částo kola a citlivé ovládání zaručující okamžité zrychlení a rychlé sjezdy.
 • 11rychlostní řazení Shimano Ultegra Di2 představuje elektronický zázrak. Řazení je tak přesné, jak to jen jde a přesmykač zaručuje, že dření řetězu je věcí minulosti, bez ohledu na to, jak extrémní je Vaše řazení.
 • Technické specifikace

  POHON
  ŘAZENÍ Shimano Ultegra Di2, 6870, 11-speed
  KLIKY Specialized Pro Carbon 52/36T
  PŘEHAZOVAČKA Shimano Ultegra Di2, 6870, 11-speed
  KAZETA Shimano Ultegra, 11-speed, 11-28t
  ŘETĚZ Shimano HG70, 11-speed
  PŘESMYKAČ Shimano Ultegra Di2 6870, 11-speed, braze-on
  STŘED Enduro BB30
  BRZDY
  PŘEDNÍ BRZDA Shimano Ultegra
  ZADNÍ BRZDA Shimano Ultegra
  ZAPLETENÁ KOLA
  PŘEDNÍ PLÁŠŤ S-Works Turbo, 700x24mm, 220TPI, folding bead, BlackBelt protection
  ZADNÍ KOLO Roval CL 40, carbon 40mm rim depth, DT Swiss 350 internals, 24h
  PŘEDNÍ KOLO Roval CL 40, carbon 40mm rim depth, carbon hub shell, 18h
  DUŠE 700X18/25mm, 60mm Presta valve
  ZADNÍ PLÁŠŤ S-Works Turbo, 700x24mm, 220TPI, folding bead, BlackBelt protection
  KOKPIT
  ŘÍDÍTKA Specialized Expert Shallow Drop, alloy, 123mm drop, 75mm reach
  SEDLO Toupé Pro, Adaptive Edge design, carbon rails, 143mm
  PŘEDSTAVEC Specialized Pro SL, alloy, 4-bolt
  OMOTÁVKA S-Wrap Roubaix w/stickygel
  RÁM
  OBJÍMKA Integrated seat clamp wedge for Tarmac
  VIDLICE S-Works FACT carbon, full monocoque, size-specific taper
  RÁM FACT 10r carbon, OSBB, full internal cable routing, internally integrated seat clamp, 130mm rear spacing
1 Položka